Tiranë, prangoset i dënuari me 10 vite burg

July 22, 2018 18:51

Tiranë, prangoset i dënuari me 10 vite burg

Një 38-vjeçar i dënuar me 10 vite burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë, këtë të diel është vendosur në pranga  nga Policia e Tiranës.

Mësohet se është arrestuar shtetasi Fredi Isaraj.

Në njoftimin policor thuhet se Isaraj është dënuar më datë 20 shtator të 2017-s me 10 vite burg për veprën penale “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike, kryer në bashkëpunim”.

s.a/dita

July 22, 2018 18:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim