Tiranë, sherr me thika mes dy punonjësve të sigurimit privat

March 4, 2018 18:01

Tiranë, sherr me thika mes dy punonjësve të sigurimit privat

Një sherr mes dy punonjësve në një kompani të policisë private ka ndodhur sot, ku janë plagosur dy punonjës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:45, në rrugën dytësore Tiranë- Vorë.

Pas një debati mes tyre, sherri është përshkallëzuar deri në përdorimin e mjeteve te ftohta. Për pasojë të dy shtetasit A. K. 59 vjeç dhe A. V. 50 vjeç kanë mbetur të plagosur.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme.

l.h/ dita

March 4, 2018 18:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*