Tiranë, shkrumbohet banesa, zjarrfikësit shpëtojnë 4 fëmijët

January 7, 2014 09:30

Tiranë, shkrumbohet banesa, zjarrfikësit shpëtojnë 4 fëmijët

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e djeshëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në kryeqytet, ku flakët kanë përfshirë një apartament, për shkaqe ende të panjohura. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale. Në banesë mësohet se kanë qenë edhe 4 fëmijë të mitur, por zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes me shpejtësi dhe i shpëtuan. Për ngjarjen u ngrit edhe grup hetimor për zbardhjen e shkakut.

 

January 7, 2014 09:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim