Tiranë, shpërthen makina pranë digës së liqenit/ Dyshohet për tritol

November 30, 2017 10:11

Tiranë, shpërthen makina pranë digës së liqenit/ Dyshohet për tritol

Një automjet ka shpërthyer pak minuta më parë pranë Kopshtit Botanik në kryeqytet.

Paraprakisht mendohet se makina është hedhur në erë me lëndë eksplozivi, me rreth 200 gramë.

Mësohet se shpërthimi ka qenë mjaft i fuqishëm dhe ka tronditur të gjithë zonën përreth.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

November 30, 2017 10:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*