Tiranë, u grabiste çanta femrave në rrugë, arrestohet 17-vjeçari

December 5, 2015 16:18

Tiranë, u grabiste çanta femrave në rrugë, arrestohet 17-vjeçari

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin në flagrancë të një 17-vjeçari me inicialet M.SH, i cili u vidhte çanta me dhunë qytetarëve.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë, pasi në rrugën “Zef Jubani”, i ka vjedhur me dhunë çantën e krahut shtetases M. C, 52 vjeç , banuese në Tiranë, e cila ka bëre kallëzim penal në lidhje me këtë ngjarje.

Nga puna e mëtejshme hetimore dhe operative e kryer nga ana e policisë, është bëre e mundur dokumentimin i dy vjedhjeve të tjera të kryera nga ana e këtij shtetasi.

December 5, 2015 16:18
Komento

2 Komente

 1. LORA December 5, 18:19

  Uroj qe te behet ,sa me shpejt nga policia,me dije publike emri dhe fotoja e ketij hajduti.

  Reply to this comment
 2. Arturi December 6, 00:35

  “… u hidhte çanta me dhunë qytetarëve.”
  U hidhte apo … u vidhte???

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*