Tiranë, valixhja me rroba në mes të rrugës, alarmon policinë

September 27, 2014 08:53

Tiranë, valixhja me rroba në mes të rrugës, alarmon policinë

Një alarm për bombë është dhënë pasditen e djeshme, në rrugën “Isa Boletini” në kryeqytet.
Shkak për alarmin sipas policisë është bërë një valixhe e dyshimtë, e braktisur në mes të rrugës kryesore. Forca të shumta policore dhe të njësisë antieksploziv shkuan në vendngjarje. Pas verifikimeve të bëra nga specialistët e fushës, rezultoi që alarmi ishte i rremë dhe se valixhja ishte e mbushur me rroba. Grupi hetimor po mbledh informacione për të zbuluar personin që e ka harruar valixhen në mes të rrugës.

September 27, 2014 08:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*