Tiranë, vetvritet suedezi, mister arsyet

March 11, 2016 08:24

Tiranë, vetvritet suedezi, mister arsyet

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjendur i pajetë një shtetas suedez.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i katit të tretë të pallatit ku ky shtetas banonte dhe si rezultat ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Haxhi Kika, ku është gjetur i shtrire shtetasi Suedez, i identifikuar si J. Backlund, 40 vjeç.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

March 11, 2016 08:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*