Tiranë, vidhet ish-Ministria e Kulturës

July 28, 2015 20:27

Tiranë, vidhet ish-Ministria e Kulturës

Vidhet godina e ish-Ministrisë së Kulturës në Tiranë, në rrugën e “Kavajës. Burime nga policia bëjnë me dije se persona të paidentifikuar kanë vjedhur dyert e brendshme dhe prizat elektrike.

Në godinë ka shkuar grupi hetimor për të nisur punën për zbardhje e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

July 28, 2015 20:27
Komento

6 Komente

 1. Arben July 28, 21:00

  AMAN ORE, KESHTU SI PO VETE, PRIT NDONJE DITE TE FUTEN TEK ZYRA E EDI RAMES PER TE VJEDHUR.

  HAHAHAHAHHAH

  Reply to this comment
 2. administratori July 28, 21:41

  kujt ju dorezua kjo ndertese pasi ju ndrua destinacioni?
  turp
  hotel dajti
  piramida
  dhe tani kjo
  lihen renoja ne qender te tiranes.
  shkaterrimi harxhon parat tona

  Reply to this comment
 3. roberto July 29, 00:05

  Ti Arben dukesh se ke marre detyre nga PD-ja qe te mbulosh me sharje dhe shpifje te gjithe komentuesit qe kritikojne PD-ne prandaj edhe une jam caktuar nga partia ime te te kundershtoje e shaj ty.Mos u merzit.

  Reply to this comment
 4. demo July 29, 06:35

  Kjo godine ka qene lidhja e shkrimtareve.Mire,keq, mblidhuni sa zhgarramane,plagjatore,kantautore, ka Shqiperia dhe te pijne kafen tek kjo godine historike.Celesat lerjani pastrueses,.Sa per nostalgji.

  Reply to this comment
 5. Mark uk July 29, 08:09

  Gjithcka mund te ndodhe,jetojm ne Tirane,thonin ne vargjet e nje kenge ku merrte edhe Edver Rama.Ndonje dite di filloj vjedhja e ministrave.Po mos u shqetsoni se do shpetoj Shqiperia.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*