Tiranë, xhaja tenton të vjedhë, por i del huq

March 4, 2016 21:06

Tiranë, xhaja tenton të vjedhë, por i del huq

Xhaxhai është përpjekur të vjedhë tapetin e një klinike tatuazhesh, në rrugën Myslym Shyri, por siç duket dhe në video nuk ia ka dalë, pasi tapeti ka qenë i ngjitur.

Sa qesharake aq dhe e turpëruese në të njëjtën kohë.

Duke u munduar të kapim të rinjtë tek vjedhin, na vjedhin pleqtë.

 

March 4, 2016 21:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim