Tiranë, xhaxhai vret nipin 20-vjeçar dhe më pas vetëvritet

April 3, 2015 09:19

Tiranë, xhaxhai vret nipin 20-vjeçar dhe më pas vetëvritet

Një vrasje e dyfishtë është shënuar në periferi të Tiranës.

Nga të dhënat e para mësohet se xhaxhai ka vrarë nipin dhe më pas veten.

Policia ka identifikuar viktimat si Hasan dhe Besim Hoxha.

Ora News raporton se vrasja është kryer në fshatin Mullet, në orët e para të mëngjesit

Hasan Hoxha, 65 vjeç ka vrarë me çifte nipin, Besimin, 20 vjeç.

Mmë pas ka qëlluar dhe veten.

65 vjeçari është dërguar në spital por nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve.

Vrasja mendohet për motive pronësie” raporton Ora

April 3, 2015 09:19
Komento

4 Komente

 1. "Horri i Bulevardit" April 3, 10:14

  Prona eshte tragjedia e shqiptarit dhe Enver Hoxha, per te shtuar numrin e popullsise, ndermjet shume reformave qe ndermori, ishte dhe zhdukja e prones private, se e pa qe shqiptari, per pronen vret, por vret edhe gjakun e vet.

  Reply to this comment
  • Endri April 3, 10:54

   Ha Ha Ha, Enveri e zhduku pronen per te mbrojt shqiptarin nga vetja? Prona u zhduk per shkak te “sistemit” ekonomik dhe politik qe u vendos, jo per shkak te problemeve me pronat, se ne 1944 nuk kishte te tilla probleme se kishte pronare te medhenj dhe dokumenta te faktuara.

   Reply to this comment
 2. k April 3, 14:00

  Jam ishpronar tokash.
  E:Hoxha do të kishte kontribuar edhe pas vdekjes
  sikur ti kishte zhdukur të gjitha tapitë dhe dokumentat e pronave
  (edhe të mijat).Populli shqiptar është i mallkuar nga zoti,
  me ose pa prona,i pasur apo i varfër,
  Propozoj që pronarët tja falin Serbisë të gjitha pronat
  që të shpëtojnë veten dhe brezat e ardhshëm.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*