Tiranë, zjarri shkrumbon shtëpinë dy katëshe, s’ka të lënduar

December 24, 2014 22:40

Tiranë, zjarri shkrumbon shtëpinë dy katëshe, s’ka të lënduar

Një shtëpi dykatëshe në zonën e Laprakës, u përfshi pasditen e djeshme nga flakët, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:00, kurse dy mjete të zjarrfikëses shkuan në vendngjarje me shpejtësi dhe nisën punën për shuarjen e flakëve. Mësohet se nuk ka pasur të lënduar nga zjarri i rënë, por ato materiale janë të konsiderueshme. Paraprakisht dyshohet për një shkëndijë elektrike, ose lënia ndezur e ndonjë pajisjeje ngrohëse.

December 24, 2014 22:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim