Tiranë / Plagosje me armë zjarri për një borxh te “Komuna e Parisit”

August 3, 2016 23:12

Tiranë / Plagosje me armë zjarri për një borxh te “Komuna e Parisit”

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:05, mbrapa qendres tregtare “Kristal”, ku një person i cili udhëtonte në një automjet tip BMW X5 ngjyrë e zezë, ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër duke e lënë atë të plagosur dhe më pas është larguar drejt zonës së Selitës.

I dëmtuar ka mbetur Flamur Cullhaj, ndërsa autor i dyshuar i ngjarjes është Klajdi Kodra, i cili udhëtonte me makinë bashkë me një të afërmin e tij.

Shkak për këtë konflikt dyshohet se është bërë një borxh i pashlyer mes palëve.

Cullhaj u gjet i plagosur në banesën e tij, ndërsa sa i përket autorit dhe personit me të cilin shoqërohej, ata janë shpallur në kërkim nga policia.

Në vendngjarje efektivët e kryeqytetit gjetën një gëzhojë, 7.65 mm./klan

August 3, 2016 23:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*