Tjetër akuzë për Benzema: Pastrim parash dhe drogë!

March 18, 2016 11:47

Tjetër akuzë për Benzema: Pastrim parash dhe drogë!

 

E përditshmja franceze, Liberation shkruan se Karim Benzema është duke u hetuar nga organet e drejtësisë për pastrim parash dhe drogë. Kjo është një akuzë e madhe për Benzeman, i cili ka humbur vendin në kombëtaren franceze dhe mund të ketë pasoja edhe në Real Madrid, pasi po e dëmton edhe imazhin e skuadrës. Lojtari ende nuk është prononcuar për këto akuza. Më herët, ai kishte dhe probleme me drejtësinë pas akuzës së policisë për drejtim të rrezikshëm të makinës, pastaj u përfshi në shantazhin kundër Mathieu Valbuenas për një video intime.

March 18, 2016 11:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*