Sherr në ‘Don Bosko’, plagoset me thikë i riu, rëndë në spital

August 20, 2017 12:06

Sherr në ‘Don Bosko’, plagoset me thikë i riu, rëndë në spital

Një tjetër ngjarje e rëndë u shënua para pak minutash në kryeqytet.

Një person është qëlluar me thikë në trup e për pasojë ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Don Boskos dhe sipas të dhënave të para i plagosur ka mbetur një i ri. Ai është dërguar me urgjencë në sputalin e Traumës në Laprakë ku po merr dhe ndihmën e parë mjekësore.

Ndërkohë, menjeherë pas ngjarjes policia ka mundur të arrestoje autorin e krimit, ndërsa vijon sqarimin e plotë të rrethanave.

August 20, 2017 12:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*