Tjetër skandal seksual në familjen Kardashian

May 2, 2016 14:06

Tjetër skandal seksual në familjen Kardashian

Duket se vendin për skandale seksuale tashmë do ta zërë dikush tjetër në familjen Kardashian. Këtë herë nuk është Kim, por bëhet fjalë për dhëndrin dhe nusen e ardhshme në familje, të cilët kanë bërë së bashku një video të nxehtë gjatë kohës kur ata ishin në një lidhje.

Mësohet se një video u është dërguar vërtetë kompanive të pornos dhe duket se gjithcka është e vërtetë, por deri tani askush se ka blerë.

TMZ raporton se avokati i Chyna është kundërpërgjigjur menjëherë duke kërcënuar ligjërisht këdo që do të përpiqet ta publikojë këtë video.

Kujtojmë se ka vëtëm pak javë më parë që vëllai i vetëm i motrave kardashian Rob Kardashian ka zyrtarizuar lidhjen me modelen Blac Chyna, ndërsa reperi i njohur Tyga është në një lidhje prej kohësh më motyrën e vogël të Rob, Kolye Jenner.

May 2, 2016 14:06
Komento

1 Koment

  1. Mollosi May 2, 14:09

    Pune e madhe…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim