Tjetër tërmet i fuqishëm në Shkup

September 12, 2016 15:14

Tjetër tërmet i fuqishëm në Shkup

Një dridhje e re ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet duke shkaktuar kështu panik tek qytetarët të cilët tashmë janë mësuar se gati çdo orë ndodh nga një dridhje tërmeti.

Ndonëse me intensitet më të ulët se ditën e djeshme, megjithatë duket se toka akoma nuk është qetësuar dhe vazhdon me dridhje të një pas njëshme.

Dridhjet e sotme janë si vazhdimësi e tërmeteve të djeshme që kanë dridhur gati gjithë Maqedoninë, derisa tërmeti i pasdites së djeshme kishte dridhur edhe Kosovën deri në Prishtinë.

September 12, 2016 15:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*