Tmerrohen punëtorët e aeroportit nga ajo që shohin (VIDEO)

July 23, 2016 18:28

Tmerrohen punëtorët e aeroportit nga ajo që shohin (VIDEO)

Punëtorët e aeroportit në Majami kanë mbetur të habitur teksa kanë vënë re në qiell një objekt të pa identifikueshëm, që dyshohet të ketë qenë një UFO.

Fenomeni i pabesueshëm i filmuar në aeroportin e Majamit, bëri që të gjithë ata që e vunë re të ngrinin lart telefonat e tyre dhe të fillonin të regjistronin.

“Shikoje atë, uauu, do të godasë aeroplanin”, bërtet njëri nga personat, teksa shes se si një rreze e çuditshme blu lëviz në qiell.

Persni që po e filmon, më pas lëviz kamerën në një tjetër pozicion për të treguar se objekti është duke lëvizur mjaft qartë nëpër qiell.

July 23, 2016 18:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim