Tom Doshi, ballafaqim në prokurori edhe me Bamin

March 10, 2015 10:11

Tom Doshi, ballafaqim në prokurori edhe me Bamin

Tom Doshi pritet të paraqitet në prokurori sërish në ditët në vijim.

Ai do të ballafaqohet me “atentatorin” Durim Bami.

Kjo, duke qenë se Doshi thotë se Durim Bami i ka thënë se e kanë paguar që të vrasë atë dhe Mhill Fufin.

Por, Bami e ka mohuar këtë version para prokurorëve.

Ai ka thënë se është paguar nga Doshi për të thënë se ishte kontaktuar për të vrarë deputeti socialist dhe Mhill Fufin.

 

March 10, 2015 10:11
Komento

6 Komente

 1. @@@@@@shifni halete March 10, 10:37

  Pune kriminelesh, kushedi sa krime kane pa treguar me lidhjet qe kane patur….

  Reply to this comment
 2. ada March 10, 13:22

  Tom Doshi nuk perben me lajm. Une besoj se Tom Doshi thote te verteten, qe ka patur nje plan per vrasjen e tij, por provat i ka te sajuara.
  Nga Meta mund te presesh gjithshka; per aq kohe sa eshte i inkriminuar ekonomikisht. E pame te gjithe me bllok ne dore duke diskutuar per 700,000 euro sikur te ishin qindarka. E megjithese u shpall i “pafajshem”, asnjeri me dy fije mend nuk e besoi pafajesine e tij.
  Prandaj, kush vjedh eshte i afte ti beje te gjitha: na ka vjedhur mireqenien tone qe ne kohen e zhdukjes se thesarit e deri ne ditet e sotme me ministrat e tij duargjate. Perse te mos i vjedhi edhe jeten Tom Doshit apo kujdo tjeter qofte?
  Lakmia i ka hyre ne gjak keq, keshtu qe i dalte per “hajer”. Ne emer te ketij populli me varferi e probleme te skajshme, ne emer te atyre femijeve te gjore qe rriten ne mjerim, me buke thate e pa rroba te ngrohta ne trup. Te gjithe ketyre Meta i ka vjedhur mireqenien, ngrohtesine, dashurine, pra i ka vjedhur jeten. Ky eshte nje cmim qe ata paguajne per shkelqimin e lekures se Mones dhe veshjen me Barbery, deri tek breket. Se madama nuk vesh dot marke tjeter, i ben alergji lekurezhguallit qe ka.

  Reply to this comment
 3. gunabardhi March 10, 15:08

  PO MAKINEN E BLINDUAR E KA SHITUR APO E KA AKOMA, KUSH JA DHE DHE PER CFARE ARSYE, NJEREZIT E THJESHTE QE NUK KANE PROBLEME UDHETOJNE ME MAKINA NORMALE PER NEVOJAT E VETA DHE FAMILJARE,, KETA DY PERSONA UDHETOJNE ME MAKINA TE BLINDUARA,, PER CFARE ARSYE,, PASTAJ KETO LLOJ MAKINASH KUSHTOJNE,, SI JANE BLERE, DHE ME CFARE TE ARDHURASH, TE SHIKOHET E GJITHE PREJARDHJA E KETYRE BIZNESMENEVE, TI DOKUMENTOJNE TE GJITHE PASURITE ME FATURA DHE TAKSA, DHE PREJARDHJEN E KESAJ PASURIE,, ESHTE SHUME E TJESHTE PER TA VERTETUAR, APO THJESHTE KAM QENE EMIGRANT: TE GJITHE EMIGRANT KANE QENE DHE JANE AKOMA,, POR NUK JANE BERE TE GJITHE ME PASURI MARRAMENDESE SI KY KODOSHI, DHE KY TJETRI,,,,,,

  Reply to this comment
 4. Arben March 10, 15:14

  pjesa 4 e telenoveles.

  Reply to this comment
 5. gunabardhi March 10, 15:18

  SHUME I DREJTE KOMENTI QE KA BERE. ADA, KA FEMIJ NE FARFERI TE PLOTE QE NUK NGOPIN BARKUN ME BUKE, DHE DISA TE TJERE QE JANE NGUJUAR ME VITE DHE NUK KANE BERE DHE NJE KLASE SHKOLLE NGA I FAMSHMI KANUN,,,, DHE ZONJAT NA VISHEN FIRMATO,,,,, VESHIN KEPUCE TE REHATSHME EDHE PSE KALLOT E MALEVE TE SKRAPARIT DHEMBIN NJESOJ,,, ATEHERE PO NA BEJNE TE STUDIOJME MIRE FJALET E DIKTATORIT ENVER, QE NE KAPITALIZEM HA NJRIU NJERIUN,, UN NUK DUA TA BESOJ POR,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  Reply to this comment
 6. LIGJI March 10, 16:46

  SI TOMA DHE META PLEHRA JANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*