Tom Doshi vazhdon të bëjë fushatë për PS-në dhe të sulmojë LSI-në

June 15, 2015 09:36

Tom Doshi vazhdon të bëjë fushatë për PS-në dhe të sulmojë LSI-në

Tom Doshi vazhdon që të bëjë fushatë për kandidatin e PS-së për Vaun e Dejës.

Ai ka qenë dje në komunën Vig-Mnela.

Doshi gjatë fjalës së tij ka sulmuar sërish LSI-në dhe Ilir Metën, duke thënë se kandidati democrat përballë Gjokë Lleshit, është realisht kandidat i LSI-së.

Kryekomunari Pjetër Lleshi, administrata dhe populli i bashkohen totalisht frymës së fitores, ndryshe nga Hasani i Kukësit që iu bashkua i vetëm Ilir Metës.

Vig-Mnela në bllok mbështet kandidatin Gjokë Lleshi.

Kjo ndodhi pasi kandidati që garon nën siglën e PD, është realisht kandidat i LSI dhe Ilir Metës”, tha Doshi, që vazhdon të përpiqet të krijojë diversion mes PS-së dhe LSI-së.

June 15, 2015 09:36
Komento

5 Komente

 1. shqiptari June 15, 10:51

  RESPEKTE PER KETE ZOTRI TE MADHINE KATOLIKUNE TOM DOSHI PUNE TE MBARE POSHTE HAJDUTI ME VIDEO E ME VOTA

  Reply to this comment
 2. Ardjani June 15, 11:35

  hapni syte e veshte mire se me duket jua paska blejte Iliri edhe ate kandidat !

  Reply to this comment
 3. Murlani June 15, 13:35

  Tom rrespekte ke ne qofte se rrespekton shumicen e shqiptareve qe jane ne krah te PSdhe te Edi Rames qe me Ketin per Shkodren do te rilindin Shkodren si metropol te veriut perkrah Tiranes e jo Pukes e Peshkopise .

  Reply to this comment
 4. Baba Ali Tomori June 15, 15:08

  Respekte TOM DOSHI! Vetem ti mund t’i japesh nje shqelm bythve Ilir Floririt.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*