Tomi dhe Xherri në jetën reale ( VIDEO)

December 31, 2015 19:00

Tomi dhe Xherri në jetën reale ( VIDEO)

Një video ka filmuar një moment në jetën reale të Tomit dhe Xherrit, të cilët shohin bashkë jashtë një dritare në një restorant.

Macja dhe miu janë në dritaren e Fast Food-it “Subway”, ku macja madje, ndihmon brejtësin të shohë më mirë jashtë.

Video u postua në Twitter dhe u bë virale pasi është ripostuar 16.400 herë dhe ka marrë më shumë se 7 mijë pëlqime që nga 28 dhjetori.

 

 

 

December 31, 2015 19:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*