Toni Blair zgjedh plazhin e Dhërmiut për pushime

August 3, 2016 19:33

Toni Blair zgjedh plazhin e Dhërmiut për pushime

Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, Toni Blair, ka zgjedhur këtë vit plazhin e Dhërmiut për të kaluar pushimet verore.

Ai ka mbërritur me helikopterin privat rreth orës 17 të pasdites dhe është akomoduar tek vilat qeveritare.

Lajmi për mbërritjen e Blair në Dhërmi është konfirmuar nga kryebashkiaku i Himarës,  Jorgo Goro.

August 3, 2016 19:33
Komento

1 Koment

  1. info analitike August 3, 21:01

    Pasi u be qerpaze anembane neper Europe e bote i mbytur nga skandalet dhe aferat ky paska zgjedhur te vije ne Shqiperi per te bere plazh se ndoshta ka nevoje per milione te tjere me euro. Kryepsikopati e ka vene te pushoje ne vilat qeveritare qe paguhen nga taksapaguesit e shkrete shqiptare te cilet i fut ne burg per nje fature uji apo dritash te papaguar por ama ky vete nuk e ka per gje te shpenzoje milionat per tekat dhe qokat e tij me ke ti doje qejfi. Se mos na therrase edhe vellain e cmuar Erdogan per pushime per ti kthyer qoken e fteses per martese.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*