FOTO: Topalli, “në krahët” e NATO-s

February 15, 2016 19:09

FOTO: Topalli, “në krahët” e NATO-s

Deputetja e PD-së Jozefina Topalli ka postuar në profiin e saj në Facebook një foto me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s Jens Stoltenberg.

Ish- kryetarja e Kuvendit ka qenë e pranishme në takimin e Këshillit të Atlantikut Verior me NATO PA.

Në foto bie në sy një thyerje e dukshme e distancave të zakonshme zyrtare.

1

February 15, 2016 19:09
Komento

7 Komente

 1. N.VJOSA February 15, 19:58

  Kjo Zhelefina jone e zhvoksh mire Misrin…
  Ne krah dhe ne prehr do qe tu rrije ketyre funksionareve te larte… duke filluar qe para 90-es, me shoket e Partise e te Sigurimit te Shkodres e deri tek Sheiket e Arabise Saudite…Ne Arabi ja ka hipur edhe K..alit dhe Sheiket i kane bere Safari ne Shkretetire…
  Por me shume, idhull ka pasur ate Fratinin e Italise…Per ate i hidhej Zemra perpjet…, u thoshe edhe shoqerisë….Tani i pelqeka ngrohtesia e Sekretarit…
  Jane te ngrohte shume Sekretarët dhe Sekretaret!….
  Nejse pak humor, pa mbase nuk ka fare te verteta, megjithse thone se Shakaja eshte gjysma e te Vertetes…!

  Reply to this comment
 2. Bilbil Sulovari February 15, 20:42

  Mire Neti ,edhe une te qendroj afer per komentin ,ju pershendes!

  Reply to this comment
 3. Nardi February 15, 20:52

  Mbase eshte i shoqi. Burri i vet e shterngo ashtu. Durt e Xhozit tek miku i mikut.

  Reply to this comment
 4. gjermani i fundit February 15, 21:55

  do e zgjedhin sekretare te pergjithshme te Natos, ti çoje per lesh edhe ata te Natos.

  Reply to this comment
 5. . February 16, 00:03

  si qesh si psikopate
  gruja qe eshte grua nuk perdor fjale si “plumb ballit” etj
  se ta shpif si grua
  po ky i Natos e njef apo ka pir ndonje gote dhe i duket si pul e shijshme

  Reply to this comment
 6. leo englnd February 16, 00:25

  Don vec me i tund Dybekun Xhozit se per ftyren tere pucrre te vjen me vjell kur e shef kucken

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim