Topalli: Mund të qeverisim edhe pa LSI

Redaksia Online April 2, 2013 10:02

Topalli: Mund të qeverisim edhe pa LSI

Pas kryeministrit Berisha, edhe kryeparlamentarja Topalli komenton largimin e LSI-së nga koalicioni me PD-në. Gjatë ceremonisë përkujtimore të 2 prillit në Shkodër, Topalli u shpreh e sigurt për fitoren e zgjedhjeve dhe qeverisjen e vendit edhe pa LSI-në. “Respektoj vendimin e çdo partie. Rama na e ka bërë Kushtetutën të fortë për të vazhduar edhe pa LSI. Kushtetuta na mundëson të qeverisim edhe pa LSI. Jam e bindur se do të vazhdojmë edhe pas 23 qershorit”, tha Topalli para shkodranëve.

 

Redaksia Online April 2, 2013 10:02
Komento

2 Komente

  1. Babai i vertete i Dardanit April 2, 14:09

    Budallaqe, qeveria eshte tjeter gje, por ruhu dhe nja 15 dite se mos te bejne ndonje puc ata te tute e te bejne ndonje mocion keta te majtet e pastaj e shef mire kushtetuten.

    Reply to this comment
  2. Amant April 2, 17:02

    Zhelefine, do te mbesesh ne historine e parlamentarizmit shqiptar si gruaja-burre me e shthurur.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*