Nuk ishte në protestë, Topalli poston foto nga Asambleja e NATO-s

November 24, 2014 17:30

Nuk ishte në protestë, Topalli poston foto nga Asambleja e NATO-s

Jozefina Topalli nuk është tërhequr nga vendimi i saj për të marrë pjesë në sesionin 60-të Asamblesë së NATO-s.

Në një kohë që opozita ka vendosur të bojkotojë të gjitha veprimtaritë e Kuvendit dhe ka dalë të protestojë, Topalli duket se nuk i është bindur direktivave të Lulzim Bashës.

Ish-kryeparlamentarja ka postuar një foto të sajën të bërë në Asamblenë e NATO-s dhe e ka postuar në profilin e saj. Samiti ka filluar në datën 21 nëmtor dhe zgjati tre ditë.

November 24, 2014 17:30
Komento

53 Komente

 1. B.Agalliu May 17, 10:40

  Znj: Jozefinë! Është e ditur nga të gjithë që çdokujt që lëviz nga karrigia e pushtetit, nuk i vjen mirë! Po mos të bëhej rotacioni (edhe Ju e dini), do të kalonim përsëri në monizëm partiak. Mirëpo Ju dje në foltoren e Parlamenti bëtë një ofezë të rëndë për qytetarët shqiptarë duke i quajtur “Qelbësira dhe fundërrina të shoqërisë shqiptare, që u bashkuan për të rrëzuar Sali Berishën!”. Këtu përfshihen dhe mijëra bashkëqytetarë Tuaj shkodranë, që e bënë këtë veprim! Jemi në demokraci dhe është një e drejtë e kujtdo që të votojë për atë që do, por tek Ju po shfaqet hapur një urrejtje patologjike: Ju e dini fort mirë që pushtetarët, si Berisha, Ju, Edi Rama e çdokush tjetër, nuk janë të përjetshëm në karrigen e pushtetit! Populli ynë tashmë është i ndërgjegjësuar dhe e di fort mirë se kush duhet të drejtojë. Edhe kjo Qeveri, po nuk punoi mirë për popullin, do të rrokulliset si dhe Ju

  Reply to this comment
  • arif May 17, 14:08

   ASNJE NDJESI SE ATY LIGJIN E BENE SALIU KETA TE TJERWT JANE MBUSHESA KOTE.

   Reply to this comment
  • inf May 18, 09:48

   kjo dyshe shkatarroi kombin e vodhi e perdhunoi e vrau e kllaposi si mos me keq per interesat e veta dhe oborrit te tyne
   ne burg si kjo si ky nji prerje nji koke nji kallup nji oxhak nji mutsihane qe te dy
   burg burg pa afat per ket dyshe faqe zeze dhe shkatarruse burg per ket xhelat dhe per ket hijene shqiptare burgu eshte ilaçi i ktyne faqezive dhe pisave…

   Reply to this comment
 2. Mark uk May 17, 10:53

  Po nje dhoj jan edhe kta si jan ne pusht -et.Nese ju duket mire kta te sotshmit mund te jen vetem 10% te popullsis.Ju lutem me thuaj nje te mire qe kane.Pervec pritjes se Papes.

  Reply to this comment
  • Hamid October 4, 17:43

   Nuk mund te thuash qe jane nje DHOJ. Koha ka per te treguar diferencen mes dy menyrave te ndryshme qeverisjeje. Dhe i takon popullit te vendose se secila nga keto lloj menyrash i duket me e mira. Populli ka nje fuqi te jashtezakonshme nese ndergjegjesohet dhe vendos te angazhohet dhe te veproje.
   Vetem nepermjet ndergjegjesimit te nje qytetari te emancipuar dhe aktiv mund te perparoje nje vend dhe ti beje balle te gjitha rreziqeve te jashtme ashtu sikur edhe te brendshme.

   Cuditerisht, qytataret u aktivuan te gjithe dhe dolen te gjithe ne rruge kur behej fjala per perdorimin e shqiperise si vend per asgjesimin e armeve kimike. Ishte i gjithe populli ne kembe ai qe vendosi t’i thote JO vendimeve arbitrare nderkombetare komerciale.

   Vonesa ne perparimin e vendit varet nga populli

   Reply to this comment
   • Mark uk October 4, 17:44

    Hamid: Ju faleners per repliken.Me trego nje te mire tjeter qe ka bere.E di qe do thuani lufta kunder droges.Po edhe sasia e sekustruar ne vendet fqinje eshte ma e larta.

    Reply to this comment
    • Luciano29 October 4, 17:46

     O Mark o rrote k…… “Jo nje dhoj ……

     Reply to this comment
     • Mark uk October 4, 17:46

      Luciano: Si ju si qeveria socialiste ose si me nda nje .ute pergjys,ju po le cilen pjes te doni o rrote gomari.Ku e shef ndyshimin cfar te mire i solli pervec shkatrrimeve pa kriter.Nryshimi eshte po rilind krimi,pa punesia,dinamiti,vrasjet.Vetem si 6 mojor jane vrar 13 biznesmen nga kta Santos ne sy te policis se mafiozit Rama.Dhe kjo vjen mbas marrjes se te dhenave te gjith bisneseve nga kupola e krimit te organizuar te iniciur po nga Rama META.Apo jeni i kenaqur se futja ju vjen nga ish komunistet o servil per te mos thene se je nga peqini…..

     • Toni October 5, 12:03

      ooooooo mark.uk tjeta orrrrr tajjjjjjj shioje pak ciftin ne foto famlja jote biologjike imagjino se car mbeturine toksike ke dale ti,tung…

 3. Arturi May 17, 11:00

  Jozit i ka ngelur peng qe nuk u perfundua i plote projekti “Sali-Jozi” per t’a bere Shkodren si Venecia, pra per t’a permbytur fare. Eshte “vajze artiste” 😉

  Reply to this comment
 4. arian May 17, 11:39

  elektorati shqiptar duhet tu jap pergjigjen e merituar te gjitheve
  ne qofte se e majta nuk punon mire duhet ta dergojn ne shtepi te MAJTET ata qe e kane votuar jo te djathtet dhe anasjelltas ndryshe ata do na grryejn si KANCERI
  SA per JOZEFINEN ajo ka qene KRYEPARAMENTARE tani KRYEQELBESIRE
  PRAP ne KRYE eshte gjersa perfaqesoka Shqiperine ne NATO

  Reply to this comment
 5. Andrea May 17, 12:09

  Kjo prostitute idiote duhet te ndeshkohet nga populli duke e injoruar si nje spiune e rregjimit te kaluar.Hron kjo kurve rrugesh se duke hapur kembet arriti aty ku se kishte enderuar.

  Reply to this comment
 6. andrea May 17, 12:30

  Kjo zhulaqe MALOKE e trashe qe nuk ka pas dite te laje breket e veta (te me falin malesoret fisnike dhe punetore) e qe mesoi c”do te thote fjala “dush” kur zbriti ne TIRANE guzon e fyen shqipetaret.KJO duhet ta laje mire gojen, plot me mutin e SALIUT, me ACID perpara se te permende qytetaret LORDA te shqiperise.

  Reply to this comment
 7. Arbeni May 17, 12:54

  Ku e gjen kurajon Zhozefina te quaj qelbesira 1 milon shqiptar,sigurisht ne idiotsin e saj.Ja pra, ne krye te kuvendit kemi patur nje idiote noterike,dhe jo pak por 8 vjet rresht.

  Reply to this comment
 8. desa May 17, 12:54

  Ouuu nuk paska qene ne proteste Jozi???

  Kam filluar te kem respekt per Jozin 🙂

  Reply to this comment
 9. arben May 17, 12:59

  komentoni njerez, mos ofendoni, edhe pse atyre qe i adresohet ofendimi e meritojne.

  Reply to this comment
 10. Anonimi May 17, 13:54

  Shoqia deputete e PD-se nuk jemi ne votuesit shqiptare …” QELBESIRA DHE FUNDERRIRA TE SHOQERISE SHQIOPTARE ” por je ti dhe Saliu , ne nuk ju votuam pasi ju dhe qeveria e juaj na cuat ne gremine , kaloje koha kur na mashtronit , erdhi koha qe edhe keta qe jane ne pushtet, po do te sillen si ju, nuk do ti votojme , me kete gjuhe qe flisni nuk beni gje tjeter qe socialistet te rrijne ne pushtet edhe nje mandat tjeter , koha eshte gjyqetari me i mire .

  Reply to this comment
 11. shqiptari May 17, 14:15

  shikoni nje fise spiuneshe te komunizmite te serbite dhe nje qelbesire funderin mijushe haleshe prostitute qe ku sbrodhu e u kenaqe me koke peshku ngado ne goje larte ne p poshte e ne b u kenaeqe qe spembaheje shulsja kok palara fytyr pucra qe sado shpenzoi milion nuk u be doe si argita dhe asaj i dkete shume po kjo si ka ngjite se e kane cjere me kok peshku

  Reply to this comment
 12. Manoli qe e nx...ri May 17, 14:17

  Dhe kjo plehre eshte krye kellira dhe krye degjenerata,femer e pamoralshme qe mer kurajo te ofendoje votuesin,si babai i vete Xhelil Gjoni.

  Reply to this comment
 13. dajti May 17, 14:23

  Ne spiune e ndyre e komunizmit e mbushur me urrejtje per popullin qe ja hoqi abuzimet dhe korrupsionin ne 23 qershor. Kur shan zgjedhesit si mendon kjo grua-burre te kerkoj vota ne zgjedhjet a ardhshme?

  Reply to this comment
 14. Temo May 17, 14:49

  VR Mos e zini ne goje emrin e ksaj buçe te ndyre,e pashembullt ne kete vend dhe jo vetem.Kjo nuk eshte grua,por nje burr i keq pa koqe,nuk eshte nene,por nje shtrige,nuk eshte politikane,por nje idjote.Ajo nuk meriton te jet deputete.PD le ta mbaj si ikone-moster e te keqes per ta patur e majta si tabell-qitjeje,duke e peshtyre sa her do te flasi dhe ne 1 miljon shqiptaret do ta mallkojme me liber shtepie per ti bere…ata qe kalojne pregun e deres.

  Reply to this comment
 15. LORA May 17, 15:03

  Vota e 23 qershorit,ne Shkoder,tregoi se laperdharja jozefine i merr te keqen shkodraneve,jo t’i ofendoje.
  E keni pare si eshte bere????Ka marre surratin e plote te kurvave te rena nga vakti.

  Reply to this comment
 16. Marin Gashi May 17, 15:19

  Jozefina Topalli = Eva Braun = Clareta Petachi
  Sali Berisha = Adolf Hitler = Benito Mussolini

  Reply to this comment
 17. Shoku " Shpati " May 17, 15:33

  Eshte e cuditshme , kam pat te dashur nje Shkodrane nga viti 1991 dhe kur fliste me ate gjuhen e bukur Shkodrane me dukej sikur kendonin bylbylat ! Kur degjoj Jozin me prishet komplet sistemi i notave te pentagramit !!! Mos i ofendo me Shkodranet me prezencen tende ne ekrane Joz , pasi dukesh si Shkodrane nga Tropoja !

  Reply to this comment
 18. Theofan May 17, 16:39

  Nje thirrje per te gjithe ju qe ktheni pergjigje, pavartesisht qe me te drejte jeni te gjithe te indinjuar.
  Sjelljet e saj publike (nuk vlen t’i permendesh as emrin) e tregojne nje grua histerike. Prandaj asnje pergjigje histerise se saj. Sa me shume t’i kthehen pergjigje ne rrjetet sociale, aq me shume do te shpalose histerine e saj. Ajo do te vuaj nese nuk merr pergjigje.

  Reply to this comment
 19. alfa May 17, 18:15

  Me qelbesire se kjo baxhella , me emrin Zhelefina, nuk mund te gjesh ne planetin tone ,jo dhe
  jo ,por ma do mendja as ne planetin KEPLER…. ! nje grua gojendyre ,e felliqur !

  Reply to this comment
 20. atel May 17, 19:57

  Po mire nese se bejne shoqerite civile organizohuni ju o popull i ofenduar dhe ngrihuni ne proteste per procedim penal te JozARROGANTES. Behuni me dinjitet mos u lini t’ju neperkembin dhe ofendojne sepse neqoftese se beni kete, perseri do te degjoni dhe me keq.
  Hapni faqe fb per tu bashkuar. Mire varferine e pranojme, por te te prekin dinjtetin eshte shume indinjuese. Cohu o popull mos rri jepi nje mesim te mire kesaj Zhelefine. BASHKOHEM ME JU!

  Reply to this comment
 21. ve May 17, 20:43

  kjo duhet nxjerre PER ZHELESH PERJASHTA..HAAAAAAAA NJE COPE FUNDERRINE

  Reply to this comment
 22. moçalor + terùn + redneck = jugor May 17, 21:19

  Zonja Kryetare mos u merr me moçaloret vazhdo rrugen tande, rrugen e zhvillimit ,demokracise e mirqenies.
  detyra e injorances moçalore asht shpifja

  Reply to this comment
 23. MARKO May 17, 22:10

  Boll e perdalun i thone ne Shkoder.

  Reply to this comment
 24. P.A.B May 17, 23:15

  z. Agalliu e ka thene, dhe ka bere mire qe e ka thene. Me pelqeu menyra e kultuar e tij, dhe ..shkepus fundit: …”Ju, Edi Rama e çdokush tjetër, nuk janë të përjetshëm në karrigen e pushtetit! Populli ynë tashmë është i ndërgjegjësuar dhe e di fort mirë se kush duhet të drejtojë. Edhe kjo Qeveri, po nuk punoi mirë për popullin, do të rrokulliset si dhe Ju” … .


  Por e kam nje problem [madhor] me “Konceptin e Ofendimit.” Zonjen po e gjykojne per cfare ka thene pasi iku nga Pushteti. Se paska Ofenduar Shqiptaret. Ja si jane Ofenduar Shqiptaret. Gjate 8 vjet Qeverisje PD-je, jane abuzuar, vjedhur, keq-manaxhuar, asetet Kombetare, ne vlera mbi 2-3-4-5x me teper sesa borxhi qeveritar, qe do merret ne 3 vitet e ardhshme. ~ $1.000.000.000 ne Institucionet Nderkombetare, dhe … po na u dha. [0.5 e tij eshte marre] Kete borxh do e paguani ju, e femijet tuaj ne Shqiperi.

  A nuk ju ofendon kjo? Pak fare? C’vlere kane fjalet e “nje zonje” pasi ju humbni shtepine, rritet karburanti, bien sherbimet e fillojne trazirat sociale? Si nuk ofendohemi ne kur Qeveria e Meparshme iken dhe le $400-$900.000.000 Borxhe [asnje, as sot, nuk e di shifren e sakte!] e akoma nuk ka nje Person te Vetem nen Arrest? Nuk eshte kjo OFENDUESE?

  Borxhi i marre nga FMN-ja, BB-re e me shume, me pas, do paguhet 2 here. Si borxh qe la PD-ja ne Qeverisje. Si borxh i marre. Do paguhet interesi i akumuar i ketij borxhi qe ne 1.13% [interesi javor i FMN-se, qe leviz jape per jave ne varesi te tregjeve monetare boterore] per 15 vjet, mund te shkoje nga $82 deri ne $400.000.000. ekstra, ne varesi te fluktuacioneve te tregjeve. Pra 3x ofendim. per te paguar kete borxh, do kete Reforma, lexo shkurtime ne Sherbime, se shteti s’ka c’ben tjeter. Pra 4x ofendim. Nese nuk sherbejme dot kostet e borxhit, atehere rritet nje interes tjeter kontraktual – komisioni i grupit te FMN-se, qe na “mesoi si ta qeverisim parane – kjo pervec borxhi e interesit. Ofendim 5x.

  Nese deshtojne ne afate, borxhi ri-negociohet e kushtet shtrengohet, 6x te ofenduar! Ne kohen qe jemi ne borxhe, bie mireqenia, ulet fuqia blerese, frikesohet biznesi investues dhe mbytet ai ekzistent, bankat tkurren e s’ka me kredi… shteti s’ka para per asisntenca sociale, dhe kemi Ngrehine Shteterore por pa fuqi financiare; 7x te ofenduar. Fillon inflacioni dhe rritja e cmimeve, “shporta mujore e mallrave” del jashte kontrollit, sic dhe qirate, karburanti, duhani/kafeja e energjia. 8x te ofenduar. Ky polarizim do preke se s’ben sherbimet, rend-shendetesi- arsim; pra 9x te ofenduar. Dhe se fundmi…ne shume vende ku FMN-ja “me shoke” kane hyre e kane dale apo akoma jane brenda – e di e di, jam bere si kasandra, apo don-kishoti, shume ma kane thene por s’me ben pershtypje-….te gjitha se bashku kane sjelle:

  “ULJE TE MOSHES MESATARE NE VDEKSHMERI.”

  Kur do e kuptojme “personifkimin berisha & topalli” me pasojat a tyre???! Kur t’ju bjere Mosha Mesatare ne 49 Vjec?? Nga Meksika ne Bolivi, kudo ka ndodhur kjo. Por “Shqiptari Trim” ofendohet se c’ka thene nje “non-entitet” dhe na paska “ofenduar Shkodren” Se ajo dhe Qeveria e saj, degraduan Sistemin e duhen te jene nen Akuza Penale, asnje Nuk ofendohet. Na Lumte Ne. Apo rrofshim Ne- duke prafrazuar te nderuaren oratore, znj. Duma. Te cilen e degjova [ne youtube] duke mbrojtur Qeverine Berisha ne kete stil: “ai dha doreheqje, e i mori kostot vete” O Shqiptare! Kostot i kemi Ne…jo “ramat, berishat a topallet; ofendohuni aty ku ja vlen; tek TAKSAT PUBLIKE E PARAJA. Jo tek llogjet e FB.

  Ofendohuni se s’ka Asnje Abuzues perballe Drejtesise Sot. Dilni ne Rruge kur Gjin-Gjonet manipulojne nje Republike. Se ka rene Drejtesia prandaj s’ka Ndeshkime. Ofendohuni pak dhe z. Rama, qe ka rene ne Gjume. Kur i ka votat per cdo lloj ndryshimi, reforme dhe progresi. Znj Topalli [e nderuara] ka leje te thote c’te doje, persa kohe qe askush nuk pyet per dieta, shpenzimet dhe PARATE! Keto ofendime dhe personalizime, na solllen ne kete dite prej 25 vjetesh, se kur “fatose, jozefina e salihe” ndryshojne data Historie, shesin-vjedhin asetet kombetare; PARAJA E Shqiptarit Firon jashte Kufinjve, dhe kemi ngelur Shteti me i Varfer i Europes dhe me i Dobeti ne Rajon – sepse kurre nuk ju eshte kerkuar llogari: C’po Beni me Parate Tona!/

  A nuk ju ofendon kjo??

  Reply to this comment
  • Bathorist. October 4, 18:43

   P.A.B.
   jE PERFEKT ,
   NJE BRAVO TE MADHE.
   kETA U OFENDUAN SE I KANE SHARE ,
   DHE NUK E KUPTOJNE QE SHTETI PO U FUT DUART NE XHEPA.
   lexo ;
   il piu grande crimine
   te uroje nje ujkend te mire.

   Reply to this comment
 25. ARUSHA May 17, 23:16

  SHUME I EDUKUM JENI TREGU ZOTI SHKODRON ME FEMREN ME TE PAEDUKUME NE BOTE DHE KUCEDER QE I HA NJERZIT !

  Reply to this comment
 26. turi May 18, 01:16

  Po pse travestiti donte te rinte ne pushtet per jete. Zhduku moj zhele

  Reply to this comment
 27. turi May 18, 01:20

  Po pse travestiti donte te rinte ne pushtet per jete. Zhduku moj zhele. Po jo do linim keta koke laret e tu o kozi. Po sa te ceket qe jeni,po kjo travesti do zhdukur na faqa e dheut dhe jo me na televizionet dhe fb. Yyyyyy spiune flliqur,qe i ke mare me bythe tere zyrat e sigurimit

  Reply to this comment
 28. fat man May 18, 05:16

  Zoterinj njeri nga dy moderatoret, mos u beni pengese duke bllokuar komente te vlefeshme qe u takojne personave sipas formatit qe gezojne ne popull. Ju falemenderit.

  Reply to this comment
 29. Rik Balsha Sr. May 18, 05:45

  THYNAJAT E KURBINIT JANE LARG SHKODRES

  Ta quash kete krijese amorfe “shkodrane” eshte ofendimi me i madh qe mund ti behet Shkodres dhe banoreve te saj te vjeter. Rrepirat e thynajat e Kurbinit, nga ku e ka origjinen ky gabim human, per mentalitetin dhe kulturen shkodrane jane vite drite larg, i ngjajne nje asteroidi te deformuar qe ka rene ne kallamishtet e Ures se Dajlanit.

  Pinjolli i Topallajve qe u detyrua te martohej me kete zymezeze, ishte nje eunuk Sarreqi, tullac qe ne moshe te re, i veshur me skartet e vjedhura te tezgjaheve te Fabrikes se Sofrabezeve, ne krah te Kishes se Madhe. Gjyshit te tij, i pelqente te engletisej me çunake njomeshor….

  Dritarja e dhomes martesore te saj, ne shtepine e Topallajve, kendveshtronte nga lart halene publike te Kishes se Madhe. Ajo qendronte e ngujuar aty ne pjesen me te madhe te dites, ne pritje, e kuriozuar nga larmia e atributeve humane qe ndaleshin aty per te zbrazur veshikat e mbushura e zorret ne shperthim nga buka e misrit e qepet e njoma te konsumuara qe pa u gdhire me bollek..

  Te djelave, kur zbrisnin me gomaret e ngarkuar me presh, hudhra e lakra te zeza, kushurinjte e Nard Nokes, per te bere pazar, per Jozefinken ishte dite feste e eksitimi shtazor te pafund.

  Shurronin me gjate se te tjeret, duke tundur e shkundur endrren e pa gjetur tek tullaci i Topallajve, per kenaqesine e te pafates Jozefinke, qe lagej duke u ferkuar ne parvazin e dritares, teksa Nokianet e defryer nga poshte e ftonin ne vallen e tyre striptiziane te Gurit te Zi.

  Qe nga ajo kohe, kurbinianja Jozefinke, mashkujt nuk i shikon asnjehere ne sy, vetem poshte, aty ku fshihen te mbuluar me stofe leshore e pambukore, misteret qe e lene pa gjume nga nje jete e tere.

  Tashme eksperienca e ka bere profesioniste peseyjore, ushtron zanatin pa duar veç me dhembe… ne mirenjohje te pafund te Levinskit te Bill Clintonit.

  Mos i ofendoni shkodranet me nje zgjyre te tille, eshte dhe mbetet pjelle e Kurbinit.

  Reply to this comment
 30. dizenjatorja-spiune May 18, 11:04

  A e kupton maj Jozefine,pse tash 50 vjet sundoj Enver Hoxha,sepse ka pas nji kshtu spiune–kurvica–pise njashtu tamam si ti

  Reply to this comment
 31. Luciano29 October 4, 18:17

  Mark uk. Je nje super. Idiottt … mos komento. .. me se Keto te gazetes DIITA budallenj si puna jote. duan ……. Hajdee kalo kendej nga Amsterdami ta tregoj une. Peqininn o legennn I PD. Une malesor jam. .por. Kurre Nuk. Mund te mbeshtes Sali Kriminelinnn ,ky. I funditt duhet te. Ekzekutohettt ne. Mes. Te tiranesss .

  Reply to this comment
 32. Mark uk October 4, 18:34

  Marko: Vetem ata qe jan si ajo qe u ka lindur ju mund ti thot ato fjale.O ndytsir qe qelb lagjen a ke njeri ne shtepi a ke moter.Nga cfar shkruen besoj se nuk e dine atesin,tuaj ose duket se nga cfar fabrike keni dalur.

  Reply to this comment
 33. Lexuesi. October 4, 20:31

  Pritni t’jua thote Makuku se ç’fat do te kete Saluku,sepse ka te dhena intime me numra e perqindje,Edvini do te deshtoje, Saluku do te fitoje,sepse keshilli eshte zgjedhe prej klanit te Saluk-lulush-hanit,shumica shpellare te malit,te tjeret te hurit e te litarit,neper banka kane llogarira, shume prona e shtepira, i kane nga trashegimia, feudo-komunisto-demokracia.Te motivuar per ndryshime, me vjedhje, vrasje, krime, kane sjelle kudo shkaterrime dhe perpara do te shkojne,korrupsionin do te performojne,pasurite do t’i shtojne,lehsit do t’i masturbojne.

  Reply to this comment
 34. MERIMANGA E KUQE October 5, 18:56

  do ikin dy njolla te zeza nga PD per fasade

  Reply to this comment
 35. teuta November 24, 23:23

  Si shtrige je edhe nga pamja. Qesh se te vjen marre me kja.

  Reply to this comment
 36. labinot November 25, 04:15

  Cdo ne NATO kjo zgjyre?Nuk e hoqen bushtren nga pushteti?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*