Topalli, Selami, Mustafaj, Imami, Patozi bojkotojnë festën

December 11, 2017 20:01

Topalli, Selami, Mustafaj, Imami, Patozi bojkotojnë festën

Disa prej figurave te larta ne PD kane bojkotuar sot festimin per 27 vjetorin e PD.

Nder emrat e spikatur jane Jozefina Topalli, Eduard Selami, Besnik Mustafaj, Arben Imami, Astrit Patozi, Genc Ruli etj.

Mes atyre qe kane bojkotuar eshte edhe ish deputetja e PD, Majlinda Bregu.

December 11, 2017 20:01
Komento

3 Komente

 1. demo December 11, 20:32

  Qeshni,qeshni,por qesh mire kush qesh i fundit!

  Reply to this comment
 2. zeri aresyes December 11, 23:27

  Maskarenj dhe hajdute jeni dhe ju. Po te ishit te mire kishit luftuar per popullin. Te gjithe dhe ju jeni kriminela. Krimet i keni ne ndergjegjen tuaj. Shporruni mos u pafshim me hajdute me cizme te gjithe jeni ,na u bete te mire ju tani qe ngelet pa pushtet. .Tradhetare e sahanlepires jeni mire ju a kane bere.Erdhet te pa breke ne pushtet sdini ku i coni parate tona tani. Na dokeni dhe pushtet ju vemjet e popullit.Ora e drejtesise dhe haku i popullit urojme te bien mbi ju te gjithe.

  Reply to this comment
 3. spata December 12, 11:18

  Nese keni su….. beni nje parti tjeter . Kjo do te tregoje se sa politikane te ndershem jeni.Beni vetem zhurme pa ndonje efekt pozitiv .Mos perfundoni si Blushi Karabushi .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*