Trafik i rënduar në Tiranë, shkak restaurimi i korsive rrugore

September 14, 2018 16:31

Trafik i rënduar në Tiranë, shkak restaurimi i korsive rrugore

Restaurimi i korsive rrugore ka sjell kaos këto ditë në kryeqytet.

Ka pak ditë që muaj shtator ka hyr dhe kryeqyteti  gjendet në një situatë shqetësuese sa i përket trafikut. Arsyeja kryesore e trafikut të rënduar është ngushtimi i rrugëve për shkak të punimeve në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Zonat  më problematike janë Unaza e Vogël dhe  kryqëzimi i Vasil Shantos .Edhe pse shkollat ende s’kanë filluar, rradhët kilometrike kanë krijuar shqetësim te qytetarët.

M.H/ Dita

September 14, 2018 16:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?