Trafik kilometrik në Radhimë-Vlorë, bllokohen pushuesit

August 6, 2019 14:49

Trafik kilometrik në Radhimë-Vlorë, bllokohen pushuesit

Trafiku është kthyer në një makth, për të gjithë ata që kanë udhëtuar këtë mesditë në aksin rrugor Radhimë-Vlorë.

Nuk dihet çfarë e ka shkaktuar këtë trafik, por pushuesve u është dashur të presin për shumë kohë në rrugë, për shkak të radhës kilometrike të automjeteve.

Më poshtë janë siguruar pamjet nga aksi rrugor.

j.l./ dita

August 6, 2019 14:49
Komento

2 Komente

 1. Vlora1912 August 6, 15:04

  Lajm cinik!!

  Qiverriu ka marr masa urgjente per te Eleminuar Trafikun e Bllokuar Radhim Vlore……

  Per kete arsye do harxhoj 85 meleon Evrro per Segmentin Orikum Dukat me PPP, te dhene firmes Gjukudhia……

  Ju dashakeq te Qilindjes qe do pyesni “Si dreqin zhbllokohet/lehtesohet Trafiku i Radhim -Vlores, duke riparuar rruget e Dukatit” pergjigja eshte:

  Maskarenj te Saliut,
  Ju vodhet rrugen e kombit, 400 meleon euro,
  Ju vrat 4 veta ne bulevard,

  Ju vodhet zgjedhjet e Majit!

  Per keto arsye, dhe te tjera qe i dim ne, keshtu do ti japin zgjidhje problemeve: Duke vjedhur ndryshe nga Ju.

  Duke vjedhur me Stil

  Rroft Skenderbehu Vllaho xax

  Reply to this comment
 2. Arben August 6, 21:42

  Dhe dy koncesione te medha e tre te vogla dhe ja hodhem

  bythes. Sot kishte nxjerre firma e koncesionit Tirane durres nja tre punetore me kostra per te prere barin, duke krijuar trafik kilometrik ne autostrade.

  E shikoni, duhet edroga me koncesione qe te lirohet

  trafiku.

  Rrofte partia

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim