Trafikonte drogë në Francë, e lidhin në shtëpi 20-vjeçarin shqiptar

August 24, 2018 19:12

Trafikonte drogë në Francë, e lidhin në shtëpi 20-vjeçarin shqiptar

Një 20-vjeçar  shqiptar, identiteti, i të cilit nuk është bërë i ditur është gjetur i lidhur në banesën e tij në Francë.

Sipas autoriteteve franceze, shtetasi në fjalë është trafikant droge.

Në shtëpinë e tij është gjetur edhe 150 gramë heroinë dhe 350 grramë përzierës.

Ndërkohë mësohet se autoritetet franceze kanë nisur hetimet për të zbuluar personat që sulmuan 20-vjeçarin shqiptar, duke e lidhur në banesë.

l.h/ dita

 

August 24, 2018 19:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim