Tragjedi e dyfishtë, ndërron jetë në spital i riu që vrau 19-vjeçaren

June 8, 2018 10:05

Tragjedi e dyfishtë, ndërron jetë në spital i riu që vrau 19-vjeçaren

 

Ka ndërruar jetë në spital 31-vjeçari Xhaferr Mata, personi që tronditi vendin pasi vrau me armë 19-vjeçaren Xhuljeta Çuni e më pas qëlloi veten.

Me gjithë ndihmën mjekësore, ai nuk ka mundur dot të mbijetojë nga plaga që i shkaktoi vetes me armë zjarri në kokë.

I riu ka ndërruar jetë afro 1 orë e 30 minuta pasi vrau 19-vjeçaren e më pas plagosi veten.

l.h/ dita

June 8, 2018 10:05
Komento

2 Komente

 1. opinion. June 8, 10:17

  Bravoooo.
  Dashuri,dashuri,dashuri.
  une as nje qime bythe nuk e kisha dhen per nje femer,se evropa eshte e mbyshur me femra,dhe femra kurre ska dashuri per mashkullin,ppr vetem sexi i intereson,dhe pas vdekjes se burrit e gjene tjetrin partener.

  Reply to this comment
 2. (perse mor kafsh) ,Dashuria nuk vritet kurr .... June 8, 11:18

  Si mundet ti marresh jeten nji vajze aq te re !!!!!!!!!!!!!!Eshte e tmerreshme ,
  papergjegjesia ne ate shoqeri ,
  me kta kafsh qe vrasin jete ,sikur ti
  afrojne e mashtrojne Femrat me i pervetesu jeten !!!!

  Nuk mundem te flas dot me ,
  kjo marrezi ne ate bote ka kaluar te gjitha llogjikat njerezore .
  Kudo kafshe qe vrasin Jete , dhune ne institucione mbush me hajdute e maskarenje
  ne medie e tv – vetem dhune mentale ,Konflikte kafshesh ,
  ne Parrlament bandat e krimineleve kakarisin ,
  me kalllash ne goje ,Duan pushtetin ti qisin kallain shtetit ,

  dhe shoqeria shqiptare vazhdon te hesht ,

  Shteti Pushtave ,sdi ku ka koken ,

  Apokalpsi e shpeton ate vend ,

  por me pare largo ata njerez te mire nga ajo Bote e ndyre ,qe asnji nuk do me dit se ku po shkon .

  KAFSHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*