Tragjedi në Tiranë, dy fëmijë mbyten në lumin Erzen

June 25, 2017 14:19

Tragjedi në Tiranë, dy fëmijë mbyten në lumin Erzen

 

Një tragjedi është shënuar sot në Tiranë.

Dy fëmijë të moshës 10 dhe 11 vjeç janë mbytur në Lumin Erzen.

Policia bën të ditur se fëmijët kanë qenë duke u larë në lumin Erzen, pranë urës në fshatin Mënik.

Një telefonatë e mbërritur në orën 12:20 në numrin e emergjencave 112 njoftoi për dramën e ndodhur mesditën e sotme

June 25, 2017 14:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*