“Tragjedia që ndryshoi botën”, si e kujton kryeministri Rama 11 shtatorin

September 11, 2018 09:17

“Tragjedia që ndryshoi botën”, si e kujton kryeministri Rama 11 shtatorin

 

Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në Facebook, ka kujtuar tragjedinë e 11 shtatorit në New York.

Ai ka postuar një video, me statusin “tragjedia që ndryshoi botën”

“Mirëmëngjes dhe me këtë kujtesë për tragjedinë që ndryshoi botën, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

Sot Shtetet e Bashkuara të Amerikës kujtojnë 17-vjetorin e sulmeve terroriste në Kullat Binjake në Nju Jork, ku humbën jetën mbi 3 mijë persona.

a.s/dita

September 11, 2018 09:17
Komento

1 Koment

  1. L.H September 11, 19:52

    IDJOT I LINDUR,KUJTO TRAGJEDINE 28 VJEÇARE QE NDRYSHOI ISH SHQIPERINE BASHKE ME GERDECIN DHE 21 JANARIN!!!!!!!!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*