Tragjike! Mbytet një 12-vjeçar në liqenin e Farkës

June 5, 2018 15:17

Tragjike! Mbytet një 12-vjeçar në liqenin e Farkës

 

Një 12-vjeçar me iniciale D.D. është mbytur tek diga e liqenit të Farkës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:25 dhe dyshohet se i mituri ka qenë duke luajtur me fëmijë të tjerë.

Dyshohet se ai është mbytur aksidentalisht.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si dhe janë njoftuar polumbarët e RENEA-s.

a.s/dita

June 5, 2018 15:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?