Tragjike/ Nëna vret tre fëmijët e saj e më pas vret veten, shpëton vetëm 8-vjeçari

November 22, 2020 17:43

Tragjike/ Nëna vret tre fëmijët e saj e më pas vret veten, shpëton vetëm 8-vjeçari

Policia në Virxhinia lajmëroi se një grua ka vrarë tre fëmijët e saj të vegjël dhe më pas kjo e fundit kreu vetëvrasje.

Autoritetet zbuluan trupat e një gruaje 27-vjeçare, një fëmije 10-vjeçar dhe 3-vjeçar pasi u lajmëruan nga një telefonatë të premten në mëngjes në Marion, një qytet i vogël në jugperëndim të Virxhinias.

Policia tha se fëmija 6-vjeçar u gjet në gjendje kritike dhe u dërgua në një spital, por më vonë vdiq. Sakaq, vetëm 8-vjeçari, një nga fëmijët e saj shpëtoi.

Sakaq, policia njoftoi se një hetim paraprak tregon që gruaja vrau fëmijët dhe se nuk ka të dyshuar të tjerë. Policia nuk bëri të ditur emrat e gruas dhe fëmijëve.

h.b/dita

November 22, 2020 17:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim