Trajneri i gjimnastikës bën kapje fantastike për të shpëtuar studenten (Video+Foto)

April 17, 2016 12:13

Trajneri i gjimnastikës bën kapje fantastike për të shpëtuar studenten (Video+Foto)

Një trajner gjimnastike bëri një pritje të pabesueshme, pasi kapi studenten femër në ajër disa sekonda para se ajo të godiste dyshemenë.

Gjatë nxehmjes në kampionatin e gjimnastikës për femra Ontario, një atlete femër po praktikonte rutinën e saj në paralelet dyshe të pabarabarta.

Por, në mes të rutinës së saj, vajza e cila besohet të jetë 11 vjec, humbi kontrollin e saj dhe u shkëput nga paralelet.

Trajneri i saj u gjend aty duke e shpëtuar atë nga një aksident që mund të rezultonte fatal.

 

3341D4EA00000578-3543934-The_gymnast_leapt_from_the_lower_bar_to_the_higher_one_where_she-m-12_1460855543959

3341D4FE00000578-3543934-She_looped_around_the_higher_bar_but_appeared_to_have_lost_her_g-m-13_1460855564348

3341D50D00000578-3543934-Just_seconds_before_she_almost_hit_the_ground_headfirst_her_coac-m-14_1460855588865

3341D50500000578-3543934-Gymnastics_coach_Vitali_left_made_an_incredible_save_after_he_ca-a-20_1460867254290

3341D51900000578-3543934-The_two_made_a_safe_landing_and_the_athlete_walked_away_uninjure-m-15_1460855620309

 

April 17, 2016 12:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?