Trajneri i Rumanisë shpërthen pas ndeshjes me Shqipërinë

June 19, 2016 23:57

Trajneri i Rumanisë shpërthen pas ndeshjes me Shqipërinë

Shpërthen pas ndeshjes trajneri i Rumanisë, Anghel Iordanescu. Ai sulmoi ashpër gazetarët pas humbjes me Shqipërinë.

“Unë ju njoh juve si gazetarë që gjithmonë e shkatërroni imagjinatën e futbollit. Ne pësuam humbje, por kjo nuk ishte një mbrëmje e zezë. Humbja është humbje dhe ndjehemi keq për këtë. Patëm shumë raste për gol. Nisëm mirë ndeshjen, por për shkak të një gabimi në mbrojtje, pësuam gol. Mendoj se tifozët e Shqipërisë i dhanë energjinë e mjaftueshme ekipit dhe kjo i ndihmoi atyre të shënonin”, – ka thënë Iordanescu pas takimit.

 

 

June 19, 2016 23:57
Komento

2 Komente

  1. Led June 20, 09:24

    Nje duartrokitje edhe per Rumanine, mbetet nje skuader e forte

    Reply to this comment
  2. andromeda June 20, 11:31

    Asgjë për t’u çuditur. Një sjellje normale e një qytetari europian.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*