Transformimi për 3 muaj, gjithçka në 54 sekonda

April 17, 2018 21:59

Transformimi për 3 muaj, gjithçka në 54 sekonda

Një 24-vjeçar ka transformuar tërësisht formën e tij fizike në vetëm 12 javë, e përmes një video 54-sekondëshe ai ka treguar transformimin që trupi i tij ka pësuar.

Hunter Hobbs nga Oklahoma në SHBA ishte kurioz për të parë se çfarë rezultati mund të merrte nëse ai do ta merrte më seriozisht stërvitjen për 12 javë.

Dhe nga 92 kg që ai peshonte, rezultati ishte 20 kg më pak si edhe një fizik për t’u pasur zili.

o.j/dita

April 17, 2018 21:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*