Trasformimi i sheikut para se të hyjë në një klub nate (Foto)

April 28, 2016 15:32

Trasformimi i sheikut para se të hyjë në një klub nate (Foto)

Ai është një prej njerëzve më të pasur në botë, një princ me pasuri prej 10 miliardë dollarësh.

Por princi saudit, Abdul Aziz bin Fahd dukej shumë ndryshe të hënën në mbrëmje.

Ai u fotografua në Nju Jork me xhinse dhe sandale, teksa po hynte në një klub nate.

Ai dukej i relaksuar dhe shumë larg mënyrës se si e kemi parë zakonisht me veshjen tradicionale.

Sheiku saudit u fotografua në Nju Jork në një kohë kur ka gjithmonë e më shumë spekulime se qeveria e vendit të tij ka lidhje me sulmet e 11 Shtatorit.

33976DE800000578-3561677-image-a-50_1461789525467

33976E7B00000578-3561677-image-a-46_1461789466837

339A3F6F00000578-3561677-image-a-8_1461811267978

02F7F6EB0000044D-3561677-image-a-29_1461770139685

April 28, 2016 15:32
Komento

4 Komente

 1. Edi April 28, 17:30

  E ç’lajm ësht ky? Për çfarë të habitemi? Çfarë duhet të na shqetësojë? Që sheikët vishkan xhinse? Apo që Sheikën shkojnë në disko? Nuk e kuptoj pse është lodhur gazetari ta përkthejë këtë medemek lajm?

  Reply to this comment
 2. Mollosi April 28, 18:20

  Po me duket si Arbeni i “ALLAHU EKBER”-it .

  Reply to this comment
 3. anticensurë 25642654 April 29, 10:19

  “Sheiku saudit u fotografua në Nju Jork në një kohë kur ka gjithmonë e më shumë spekulime se qeveria e vendit të tij ka lidhje me sulmet e 11 Shtatorit.”
  çlidhje kanë sulmet e 11 shtatorit me veshjen euopiane të sheikut??
  spo i bie në fije??
  apo thjeshtë shkruaj të shkruajmë??

  Reply to this comment
 4. Mark.uk April 29, 11:05

  Lajm per pune turqish.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*