Trashani: Patozi ka marrë shumë nga PD, por mirënjohja iu kthye në urrejtje

Redaksia Online July 27, 2013 13:03

Trashani: Patozi ka marrë shumë nga PD, por mirënjohja iu kthye në urrejtje

Ish-deputetja demokrate, Arenca Trashani, thotë se Astrit Patozi ka marrë shumë nga PD-ja, parti të cilën, sipas saj, tashmë ai e urren. Ish-deputetja e Shkodrës thotë Patozi duhet të sulmojë kundërshtarin njëherë, pastaj të merret me PD-në.

“Nuk u habita as edhe një fije… Ka njerëz të cilët, pasi kanë marrë shumë nga PD-ja, tamam si ndonjë paraardhës i tyre, mirënjohja i kthehet në urrejtje për PD-në. E kështu, gjëja e parë që dinë të bëjnë në opozitë është të sulmojnë PD-në, pa nxjerrë hala as edhe një fjalë për kundërshtarin”, shprehet Trashani.

 

Redaksia Online July 27, 2013 13:03
Komento

12 Komente

 1. hosteni July 27, 13:37

  ti deputete , ashu si ke mbiemrin je ne paraqitje edhe nga mendimet,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. Dorina July 27, 14:03

  Boll se na i shpife. Ti dukesh qe je nje idiote e lindur. Thame se shpetuam nga ty. mos u ndiej, lerna te shojojme pushimet moj debile. zhduku nga skena politike dhe mos na i shpif.

  Reply to this comment
  • demokrati fillimit July 27, 16:08

   hosteni , ke shume te drejte, por keta te pd keshtu jane te gjithe, si pune debilash e te trash, nuk e kuptojne qe populli nuk do qe ti shikoje me keta ushtar te cetes se pd, ne vend qe te struken dalin edhe neper televizor , turp te kene se na e cuan pd ne fund te rreshtit.

   Reply to this comment
 3. artan July 27, 14:10

  ore mar.uk shikoje pak ket trashananin tamon tipi yt pa pike e pa presje njeri i trashe e i pa gdhensdur kercu si ty,kjo ceste familjare jo parti vetem vidh e soje e sorollop si puna jote mark.uk mbart …

  Reply to this comment
 4. gam gam July 27, 14:39

  kjo trashani ashtu sic ka emrin ka dhe pamjen por gjithnje e me teper po tregon se eshte dhe nga trute. turp kush ka qene perfqesuese ne parlamentin shqiptar dhe ka ngrene leket tona per shume vite. njeri i trashe ne te gjitha nivelet dhe shume e neveritshme. do te ishte mire te zhdukej nga sfera e kominikimit se na e shpifi si femer dhe si gjoja intelektuale.

  Reply to this comment
 5. lali July 27, 14:39

  ore idiote a e shikon veten sa e trashe je singa trute e nga te gjitha shko moj injorante se turperove shkodren dhe gjithe shqiperine moj debile a ekupton se eshte turp i madh te jesh deputete perfaqsuse te popullit te shkodres ti dhe jozefina leshi mjaft e keni treguar veten injorante deri tani mos u beni tani si gra te perdala per juve eshte turp te dilni ne rruge jo me ne tv tju shofe krejt populli largohuni se na veshtiroset dhe buka kur ju shohim juve

  Reply to this comment
 6. Vlora July 27, 16:27

  Oh sa gjyhna kjo mavria ….puthadorese nje jete te ter …ik o dreq ik ,se le nam …………E si skaan turp ca tipa qe i futen politikes ,nje zot e di .Kjo e shkreta as burr ,as grua …pikepyetje ne pashaporte ..hahahahahh

  Reply to this comment
 7. psy July 27, 17:53

  O shale-trashe e tru-trashe,ik moj e leri njerzit rehat.Lere Patozin,i thone me mire vone se kurre.Ai ka qene nje nenpunes i partise dhe pushtetit,por doren nuk e ka ngjyer si ju te gjithe. Sigurisht qe mund te kishte reflektuar dhe me pare…

  Reply to this comment
 8. T'ka sali shpirt July 27, 21:58

  filloi lufta e hienave…………………………………………….

  Reply to this comment
 9. mere, lere. July 28, 06:04

  -Ke nivel ti te perballesh me Patozin,ti qe perdor vetem shprehje standarte?
  ..ti mund te perballesh vetem me Monden..

  Reply to this comment
 10. fat man July 28, 07:05

  Eshte lufte brenda llojit, te dy krahet qe shahen plehra jane. Plaku Sali po e shikon e perjeton per se gjalli percarjen dhe ngordhjen e PD. U nis t’u bente varrin te tjereve ra vete brenda. Serite e tjera te shthurjes dhe degjenerimit te PD, i cmenduri dhe i droguari Sali, do t’i ndjeki LIVE ,direkt, nga ” Selia ” e burgut nr. 313. Toca.

  Reply to this comment
 11. Kuqeziu July 28, 10:28

  Po flet trashani me lején e jozefinës dhe me lejen e jozefinës nga saliu per ta lejuar trashanin te flasë. Po flet trashani me dy leje burra!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*