“Travel Planet” prezanton bukuritë e Shqipërisë (VIDEO)

July 7, 2018 09:13

“Travel Planet” prezanton bukuritë e Shqipërisë (VIDEO)

 

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur disa pamje të mrekullueshme nga vendi ynë për të uruar një fundjavë të qetë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Në një postim në Facebook, Rama publikon videon e agjencisë ndërkombëtare, në të cilën tregohen pamje të vendit tonë.

“Mirëmëngjes dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë publikuar nga agjencia ndërkombëtare e turizmit, ‘Travel Planet’, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama.

a.s/dita

July 7, 2018 09:13
Komento

3 Komente

 1. intelektuali July 7, 16:18

  REKLAMAT E EDVINIT ME “TRAVEL PLANETET” E PAGUAR SI REKLAMAT E ENVERIT

  Po si nuk tregove ne keto foto mburravece enveriste nje resort te hajrit per turista dru me pre te “Travel Planetit” tend more Kryeministri Mavria?

  Po MUTRAT dhe SHURREN ku do e shkarkojne turistat e “Travel Planetit” enverist o Edvin Kryeministri?

  sepse:

  Hidhu deri ne Greqi qe te shikosh qe ata i kane ndertuar Impiantet e perpunimit te jashteqitjeve shume kohe me pare jo vetem per resorte me 5 yje, por edhe per kampingje rulosh per turista dru me pre qe mbushin plazhet greke nga e gjithe Bota dhe qe nuk ka nevoja qe t’i reklamoje kush,

  sepse:

  KUSH PUNON NUK KA NEVOJE PER REKLAME MBURRAVECE.

  Reply to this comment
 2. Administratori Komunales July 7, 18:36

  Me qe je “specialist ne keto probleme” mund te te caktojme edhe ty ne grupin e punes per zgjidhjen sa me mire te ketij problemi.Ju falenderojme per inisiativen tuaj ta cmuar duke ju propozuar te Presidenti si Nderi……..ve…..

  Reply to this comment
  • intelektuali July 7, 19:54

   Ne Kohen e Qepes te Sali Berishes solla ne Shqypni nje investotor cek te specializuar per impiantet e perpunimit te jashteqitjeve njerezore me kapacitete te ndryshme per qytete te medha si Tirana dhe Durresi dhe qytete te vogla si Saranda, Dhermiu apo Himara, impiante qe Mutin dhe Shurren e njeriut e perpunonin ne uje per vaditje dhe plehra organike per bujqesine pa asnje ndotje ne ambient,

   por:

   CFARE NDODHI?

   Saliu i u pergjgj interesimit te firmes ceke si Enveri per tynelin e Krrabes dhe teleferikun e Llogarase:

   PO PSE CEKET DO TE PERPUNOJNE MUTRAT TONA ME LEKAT E POPULLIT SHQYPTAR?

   dhe:

   Oferta e impianteve te perpunimit te ujrave te zeza te qyteteve tona iku per “dhjame qeni” dhe shkriu si Bora e Bjeshekeve ne prandvere, intelektuali mbeti me gisht ne goje nga injoranca e pushtetit mafioz te Bandes enveriste me pushtet te Sali Berishes, per te kselhasur tani pas 20 vjeteve Edi Ramen me fotot e tij te bukura propagandistike per turizmin shqyptar pa resorte dhe hotele, pa rruge dhe me qytete bregdetare qe i derdhin Mutrat dhe Shurren direkt ne det.

   prandaj:

   Mos i trego babait arat o Komunalja e Enverit!

   sepse:

   Edhe nje resort te bukur qe kishin ne Sarande si Santa Quaranta e Balilit iku ne gope te semes nga servilizmi i Edvinit ndaj nderkombetareve hipokrite per zhvillimin e Shqypnise.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?