Trazirat në Kosovë, The Guardian e përzgjedh si ngjarjen e javës

February 27, 2016 22:00

Trazirat në Kosovë, The Guardian e përzgjedh si ngjarjen e javës

The Guardian ka përmbledhur zhvillimet në botë këtë javë, me disa foto.

Mes tyre është edhe përplasja në Kuvendin e Kosovës dhe hedhja e gazit lotësjellës.

 

1 2 3 4 5-16 6-15 7-10

February 27, 2016 22:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*