Tre ambasadorët…

January 28, 2016 19:01

Tre ambasadorët…

Këta në foto do jenë tre ambasadorët e rinj që do përfaqësojnë Shqipërinë në Itali, Turqi dhe Kuvajt.

Tri kandidatet per ambasadore te Shqiperise në këto vende ishin sot në Komisionin e Jashtëm Parlamentar për t’u pyetur nga deputetët.

Anila Bitri do jetë ambasadorja e re e Shqipërisë në Itali në vend të Neritan Cekës.

Saimir Bala do jetë ambasadori i Shqipërisë në Kuvajt.

Genti Gazheli do përfaqësojë Shqipërinë në Turqi. / Dita /

 

January 28, 2016 19:01
Komento

4 Komente

 1. Karamhamut January 28, 19:36

  Eshte TURP i madh qe nje njeri si Gent Gazheli te caktohet Ambasador i Shqiperise ne Turqi!
  Doemos qe do caktohej se Edi Rama e ka te PERKEDHELURIN E TIJ NE PS!!!

  Reply to this comment
 2. Shahisti January 28, 20:24

  Puh, ç’fytyra te vrerosura.

  Reply to this comment
 3. Hani pak mos hani shume m.... January 28, 20:53

  Ne foto jane kater, vned per Ambasador jane tre, i katerti mos eshte dublant, si shoferet e eksportit ne kohen e Dulles.

  Reply to this comment
  • Loko-Loko January 28, 21:04

   Shikoni fytyren e VREROSUR te Gent Gazhelit sikur do t’u thote antareve te Komisionit te Jashtem:
   -“U BOTE JU ME ME MARRE NE PYETJE MU!
   Dhe kujt,mu qe e pi kafen me Edi Ramen 5 here ne dite!
   Qe telefoni im pervec numurit te Edi Rames nuk ka tjeter ne PARTI!
   Do thoni ju se une ne PS u futa para 2-3 vjetesh ,e ku eshte problemi ketu?
   Vertete kam qene doganier shume vjet dhe pavaresisht se Rama na quajti te gjitheve “HAJDUTE”,por pervec meje!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*