Tre femra rrëmbejnë mashkullin në Gjeorgji (VIDEO)

February 18, 2015 15:20

Tre femra rrëmbejnë mashkullin në Gjeorgji (VIDEO)

Tre femra të reja kanë rrëmbyer një mashkull të ri dhe besohet se e kanë bërë për qëllime seksuale.

Në videon e kapur nga një kamera sigurie shihet mashkulli që po qendron pranë një stacioni.

Pas disa sekondash vijnë tre femra të cilat i flasin.

Mashkulli afrohet dhe diçka flet me to.

Në një moment të treja femrat dalin nga makina dhe me dhunë e fusin atë brenda.

Nuk dihet nëse është një ngjarje reale apo e e kanë bërë thjesht për shaka, pasi në ueb flitet për një shaka të bërë nga miqtë e djaloshit.

Ngjarja ka ndodhur në Kutaisi të Gjeorgjisë dhe që nga momenti që është hedhur në rrjet ka marrë qindra mijëra klikime.

https://www.youtube.com/watch?v=QUUbkYYBI2s

February 18, 2015 15:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim