Tre persona në kërkim, bënë blerje me karta krediti të klonuara në Tiranë

July 2, 2016 21:00

Tre persona në kërkim, bënë blerje me karta krediti të klonuara në Tiranë

Policia e Tiranës ka nisur hetimet dhe është në kërkim të tre personave, pasi dyshohet se kanë bërë gati 2 mln lekë blerje duke përdorur karta krediti të klonuara.
Hetimet kanë nisur pasi një bankë e nivelit të dytë në Tiranë ka bërë një kallëzim penal në Polici për dëmin prej 2 milionë lekësh të vjetra, raporton BW.

Po kështu, Policia thotë se blerjet me karta të klonuara kanë ndodhur më 18 dhe 20 qershor. Policia ka nisur hetimet, por ende nuk ka identifikuar autorët.

July 2, 2016 21:00
Komento

Ende pa komente

  1. hajni November 18, 23:25

    jam une 😀

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*