Tri lëkundje tërmeti në Tiranë

November 1, 2015 09:17

Tri lëkundje tërmeti në Tiranë

Tri lëkundje të forta u regjistrua mëngjesin e sotëm në Tiranë. Tërmeti u regjistruar rreth orës 07:25 minuta.

Nuk raportohet për dëme, pasi tërmeti nuk kishte forcë të madhe. Shkalla e intensitetit ishte rreth 5.1 ballë e shkallës riter, ndërsa epiqendra ndodhej në zonat malore midis kryeqytetit dhe Bulqizës.

Tërmeti u ndje në disa qytete përreth si në Elbasan, Lezhë apo Dibër. Edhe një ditë më parë pati lëkundje tërmet me epiqendër Bulqizën. /Dita/

November 1, 2015 09:17
Komento

3 Komente

 1. Diu November 1, 10:19

  Kaq te vegjel u treguat per mos botimin e komentit nje media serioze ka lidhje me saktesine e lajmit dhe menyren si è percjell te opinioni publik, keshtu veproni dhe me fotot mbi flamurin kombetar me botoni ate flamur te shpifur,nuk ju vjen e keqja nga komentet e publikut,por nga pasaktesite qe ju keni,nje rast te fundit ne intervisten e metes ne voa ju botuat varjantin e qethur nga zyra e shtypit te kuvendit dhe jo ate qe ai vertete tua ne voa.kjo nuk eshte gazetari.

  Reply to this comment
 2. Bariu November 1, 15:57

  Sikur ti kalonte 8 ball do te shifnim qarte vjedhjen e abuzimet me apartementet,kush do qendronte e kush ishte ndertuar vetem me zhavor?

  Reply to this comment
 3. toni November 1, 18:10

  heres tjeter esht 8 ball

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*