Tri pikët që kualifikojnë Shqipërinë

June 15, 2016 23:18

Tri pikët që kualifikojnë Shqipërinë

Shqipëria ka edhe një shans të fundit për t’u kualifikuar në finalet e Euro 2016. Kombëtarja jonë do të luajë ndeshjen e fundit në grupe me Rumaninë e vendit të tretë,që ka koleksionuar vetëm një pikë në këtë Europian.

Nëse kuqezinjtë tanë do të arrinë të triumfojnë ndaj djemve të Jordaneskut, do të mund të sigurojnë një vend të tretë, vend i cili mund t’i kualifikojë në turin pasardhës, në varësi të kombinimeve që do të kenë dhe grupet e tjera.

Përfaqsuesja kuqezi renditet në vendin e fundit me zero pikë në grupin A.

June 15, 2016 23:18
Komento

2 Komente

 1. shaqo June 15, 23:31

  Po te vazhdojne te mbajne ramazan, radhen tjeter do t’u bijen breket pertoke.
  A e vute re qe nuk kishin pike fuqie?

  Reply to this comment
 2. soll lili June 16, 03:09

  Pirdh ,pirdh se lirohesh.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*