Tritol banesës së drejtorit të OSHEE-së për Fushë-Krujën

September 10, 2018 11:45

Tritol banesës së drejtorit të OSHEE-së për Fushë-Krujën

Një sasi e konsiderueshme tritoli i është vendosur banesës së Xhavit Mashës.

Lënda plasëse ka shpërthyer rreth orës 02 e 45 të mëngjesit të sotëm, fatmirësisht pa shkaktuar të lënduar në njerëz por vetëm dëme të mëdha materiale.

Nga shpërthimi është dëmtuar automjeti që ndodhej i parkuar në oborr si dhe vetë banesa.

Pronari i banesës, njihet si një person pa probleme dhe pa konflikte me njeri.

Dyshohet se tritoli i vendosur ka lidhje me detyrën e të birit, Besnikut, i cili mban postin e OSHEE për Fushë-Krujën.

o.j/dita

September 10, 2018 11:45
Komento

1 Koment

  1. Babalja September 10, 17:23

    O shtet plehre arestojini keta kriminele ordinere qe kercenojne zyrtaret ne detyre me jete. Luftoni krimin ordinier se po ikin perdite shqiptaret veç per kete arsye.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*