Tropojë, një burrë dhe një grua gjenden të vdekur brenda një bunkeri

April 17, 2016 12:22

Tropojë, një burrë dhe një grua gjenden të vdekur brenda një bunkeri

Dy persona janë gjetur të vdekur brenda një bunkeri në Tropojë. Trupat e pajetë janë gjendur në afërsi të Qafës së Mejdanit.

Sipas policisë, viktimat, ende të paidentifikuara, janë një mashkull dhe një femër.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes…

April 17, 2016 12:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*