Tropojë, goditet me thikë brenda në shkollë nxënësi i mitur. Në gjendje kritike

October 1, 2015 11:43

Tropojë, goditet me thikë brenda në shkollë nxënësi i mitur. Në gjendje kritike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bajram Curri të Tropojës, ku një nxënës 17-vjeçar është goditur me thikë nga një bashkëmoshatar.

Për pasojë ai ka mbetur i plagosur rëndë dhe pritet të transportohet me helikopter drejt Tiranës. Sipas burimeve, mësohet se ngjarja ka ndodhur në gjimnazin “Asim Vokshi”.

I plagosuri po luante me bashkëmoshatarin në oborr, kur papritur ka nisur një zënkë mes tyre. Aty ai është goditur me thikë në bark.

October 1, 2015 11:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim