Trukimi i ndeshjeve, reagon futbollisti Tefik Osmani

September 10, 2016 11:49

Trukimi i ndeshjeve, reagon futbollisti Tefik Osmani

Publikimi i dosjes së UEFA-s ku paraqiten një listë e gjatë ndeshjesh të Skënderbeut të cilat një pjesë cilësohen të sigurta të trukuara, dhe një pjesë dyshohet, ka nxitur debate të shumta, dhe reagime të klubeve dhe  lojtarëve.

Nuk mund të mungonte edhe reagimi i Osmanit, i cili me anë të llogarisë së tij në “Facebook” shkurtimisht hedh poshtë gjithçka: “Të ligët shkruajnë, budallenjtë besojnë”.

 

September 10, 2016 11:49
Komento

1 Koment

 1. kujtesa September 10, 15:35

  Bo boooo,Tefiku(te fiku)!

  Po ce o tu mbyllte e mendjes. Cfare mendon ti,se UEFA ju ka inat dhe tani po shkruan kundra Skenderbeut!?
  Skenderbeu eshte nje pike uje ne oqeanin e UEFA-s,dhe asnjerit nuk i bije ndermend te flasi apo te shkruaj kot,aq me shume qe te kete t e ligj dhe budallenjte te besojne!
  Rri o Te fik,luaj futboll dhe lutu ne zot nese ke bere edhe ti ndonje dallavere,sepse ja ku eshte ligji dhe fakti. Te kapin tak-fak!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin