Trump feston para kohe… ditëlindjen!

June 11, 2018 12:08

Trump feston para kohe… ditëlindjen!

 

Presidenti amerikan, Donald Trump festoi sot ditëlindjen në Singapor, tri ditë para kohe, pasi një kek ishte në tavolinën e një dreke pune me zyrtarë amerikanë dhe singaporas.

Një foto u postua në faqen Twitter të ministrit të Jashtëm të Singaporit, Vivian Balakrishnan, me diçiturën “Duke festuar ditëlindjen, pak para kohe”.

Trump mbush të enjten 72 vjeç.

a.s/dita

June 11, 2018 12:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*